top of page

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

W tej zakładce poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie fotografii motoryzacyjnej w wykonaniu Carsfoto.pl

Zdjęcia samochodu na sprzedaż Audi SQ5 2014

1. Ile trwa sesja zdjęciowa samochodu?

Wykonanie profesjonalny zdjęć samochodu zajmuje od 1,5h do 2h. Mówimy tutaj o pracy fotografa w umówionej wcześniej lokalizacji.

2. Jak przygotować samochód do sprzedaży?

Samochód właściwie przygotowany do sesji zdjęciowej to taki, który jest czysty zawórno w środku jak i na zewnątrz. Możesz to wykonać sam lub zlecić usługę dobrej myjni ręcznej. Ważne jest też to, że ostatecznie podcas pokazywania samochodu potencjalnemu kupującemu należy zachować ten sam stan czystości z dnia wykonywania fotografii.

3. Ile zdjęć otrzymuje po sesji?

Nie ma sztywnej ilości zdjęć, której można się spodziewać po sesji. Ilość zdjęć zależna jest od samego samochodu, jego bryły oraz ilości wyposażenia doatkowego. Zakłada się, że Carsfoto.pl oferuje między 14 a 40 zdjęć (w zależności od wybranego rodzaju sesji), które dostarczane są do Ciebie w formie elektrocznej w ciągu 48h od wykonania sesji.

4. Gdzie wystawić samochód do sprzedaży?

Tu panuje pełna dowolność. Może to być serwis OTOMOTO, OLX, Allegro czy też Facebook Marketplace lub innej pochodne. Rynki zagraniczne to przede wszystkim mobile.de ale jest też sporo domów aukcyjnych oferujących tego rodzaju pomoc. W każdym przypadku dostaniesz wspracie i rade odnośnie wyboru kanału sprzedażowego dobranego właściwie do Twoich zapotrzebowań.

5. Jak napisać ogłoszenie?

Jeśli wyraisz taką chęć przy wyobrze sesji to Carsfoto.pl napisze. :)

6. Jak najlepiej umówić się na sesję zdjęciową w Carsfoto.pl?

Najlepiej telefonicznie lub przez formularz zgłoszeniowy. Termin zostanie dobrany tak, żeby możliwej najlepiej spełnić Twoje oczekiwania.

carsfoto2.png
bottom of page