top of page

CO NOWEGO?

28.04.2023
Volvo XC60 T8 Recharge + Volvo XC40 Recharge - 29 zdjęć

Czyżby to był zestaw idealny w nowej coraz bardziej ekologicznej rzeczywistości? Wydaje się, że tak. To połączenie niczym klopsiki, ziemniaki purée, zielony groszek, sos śmietanowy i dżem borówkowy w Ikea. XC60 posiada silnik spalinowy, który wspierany przez silnik elektryczny daje nam niesamowite osiągi oferując jednocześnie bardzo dobry zasięg na jedynym baku. W zestawie znajdziemy także w pełni elektryczne Volvo XC40 Recharge, które zachwyca elastycznością i jest jednocześnie bardzo "user friendly" przy zastosowaniu kompaktowych wymiarów i spójnej szwedzkiej stylistyki.

26.04.2023
Porsche Macan S - 43 zdjęcia

Tygrys w przebraniu tworzy złudzenie łagodnego ale to nadal dapieżnik. Porsche Macan to zdecydowanie udane połączenie sportowego stylu i elegancji w nadwoziu SUV. We wnętrzu spotkamy zapach naturalnej skórzanej tapicerki, niepowtarzalny desgin charakterystyczny dla Porsche i wspaniale grający zestaw audio.

19.04.2023
VW GOLF GTI TCR - zwiastun
Kiedyś wiodące HH miały FWD. GTI TCR nadal tak ma i jak się okazuje to nadal zaleta.

23.03.2023
BMW G12 750d - 28 zdjęć
Flagowy model BMW. Ten ostatni normalny? Tu wielu zadaje sobie pytanie. Jednego nie można odmówić temu egzemplarzowi - szyku i elegancji - zestawienie koloru nadwozia i wnętrza zaprzecza powszechnemu stwierdzeniu, że limuzyna takiego kalibru powinna być w czerni.